:Contact us

33287021 17 98+

جستجو در صفحات اصلی
PLG_SEARCH_HTML5FLIPPINGBOOK
جستجو -مجموعه ها
جستجو - تماس ها
جستجو - محتوا
جستجو - خبرخوان ها
محصول در فروشگاه
جستجو - برچسب ها

درباره شرکت رنگ و رزین کیمیای سبز یارانمعرفی شرکتطیف محصولات تولیدیهدف و چشم انداز

Image
Image

درباره شرکت رنگ و رزین کیمیای سبز یاران

شرکت رنگ و رزین کیمیای سبز یاران با هدف تولید وصادرات در سال 1390 در استان گلستان , شهرک صنعتی گنبدکاووس تاسیس گردید. کارخانه در زمینی به مساحت 13000 متر مربع که شامل واحد های مجزای تولید رنگ، تینر، حلال، رزین، قوطی های فلزی و ظروف پت می باشد.

این مجموعه با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا , تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته وباکیفیت ترین مواد اولیه و با داشتن پرسنل مجرب بعنوان بزرگ ترین تولید کننده رنگ در شمال کشور از نظر جحم تولید و فروش , قادر است هرگونه سفارش در زمینه تولید رنگهای ساختمانی، اتومبیلی، چوب , صنعتی , تینر , حلال ها و رزین های الکیدی در سطح استاندارد در حجم و کیفیت بالا عرضه نماید. هدف اصلی مجموعه رنگ ورزین کیمیای سبز یاران جلب رضایت مشتری در ارائه تولیدات متنوع و عرضه محصولات با کیفیت می باشد. مامختخریم در طی سالها تولید در ارائه خدمات از شروع تا پایان قرارداد و خدمات پس از فروش همواره رضایت مشتریان خود را جلب نموده و توانستیم با پشتوانه ی سابقه نام درخشان , کیفیتی ماندگار در ذهن مشتریان خود خلق کنیم

طیف محصولات تولیدی ما

محصولاتي كه مطابق هدف گذاري شركت توليد میشوند:


گروه رنگهای ساختمانی

گروه رنگهای صنعتی

گروه رنگهای چوب

گروه رنگهای اتومبیلی

گروه حلالهای استری ( متیل استات، بوتیل استات)

گروه رزینهای الکیدی

گروه رنگهای ترافیکی

گروه رنگهای کفپوش اپوکسی


Image

هدف و چشم انداز شرکت رنگ و رزین کیمیای سبز یاران

مامختخریم در طی سالها تولید در ارائه خدمات از شروع تا پایان قرارداد و خدمات پس از فروش همواره رضایت مشتریان خود را جلب نموده و توانستیم , پشتوانه ی سابقه نام درخشان , ماندگاری را در ذهن مشتریان خود خلق کنیم

شرکت رنگ و رزین کیمیای سبز یاران به عنوان یک شرکت با سابقه و آینده نگر و مورد اطمینان مشتریان با تکیه بر مهارت ،توانمندی ، تجربه مدیران و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و ضمن اجرای صحیح برنامه های خود و با استفاده درست از فرصتهای داخلی و بین المللی و ضمن بهره گیری از مشارکت ها و دانش فنی و تکنولوژی روز دنیا و شفاف سازی اطلاعات با ارائه طیف وسیعی از محصولات با کیفیت مناسب پاسخگوی طیف وسیعی از مصرف کنندگان رنگ و رزین میباشد.

شرکت با بهره برداری از سیستم جامع اطلاعات ضمن ارائه خدمات فروش آنلاین محصولات، خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان سعی بر آن دارد تا جایگاهی رفیع را در تولید صنایع رنگ و رزین در منطقه، کشور و سطح بین المللی کسب نماید.

رسالت مأموریت و هدف بنیادین با تکیه بر رعایت قوانین و مقررات کشور اهداف و رهنمود های شرکت و اصول و قواعد مربوطه و با نگاه به چشم انداز صنعت رنگ کشور به شرح زیر تنظیم گردیده است :

نوآوری و کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی، جهت ارتقاء کیفیت محصولات و تولید محصولات جدید

استفاده از فن‌آوری روز دنیا

استفاده بهینه مستمر از منابع (مواد اولیه، تجهیزات و ...)

تولید محصولات جدید مطابق با نیاز بازار رنگ و رزین کشور

سیستم مدیریت مدرن و توسعه پایدار

داشتن محیطی سبز برای نسل آینده

Image
Image